Talvised MV edukalt peetud

Klubi sisehooaja MV on selleks korraks jällegi peetud ning meistrid ühtlasi selgunud.

Paarismängu MV toimusid seekord 9. märtsil Pärnu tennisehalli kolmel kõvakattega väljakul, kus mõne tunniga saab ideaalselt väiksema turniiri korraldada.
Turniiri süsteemi kohaselt mängisid kõik paarid kõigiga läbi. Põnevust jätkus kuni võistluse lõpuni. Neli võitu viiest teenisid Madis Nurm/Mihkel Nurm ning Riho Pihlapuu/Donatas Narmont ning seega tuli esikoha selgitamiseks võidetud/kaotatud geimid kokku lugeda. Vaid ühe geimi võrra olid paremad Riho ja Donatas. Madise ja Mihkli järel saavutasid kolmanda koha Alex Raadik/Marko Kasepõld.

23. märtsil selgusid klubi meistrid ka üksikmängus. Audentese tennisehallis toimunud turniiril osales 8 klubiliiget.
Esialgu mängiti läbi kahes alagrupis ning seejärel play-off kohamängud. Poolfinaalis kohtusid Mihkel Nurm – Donatas Narmont ja Erik Horn – Alex Raadik (pildil).
Kindlate võitudega jõudsid finaali Mihkel ja Alex. Mihkel, kes on 2012. aasta  välishooaja MV võitja ning mänginud mitmetes finaalides pidi tunnistama Alexi paremust tulemusega 8:3. Alex on treenimise ja võistlemise tõsiselt ette võtnud, seda näitab lisaks klubi meistritiitlile ka Eesti harrastustennise neljanda liiga esikoht viimaselt etapilt 30.märtsil.

Paarismängu tulemused leiad siit ja üksikmängu tulemused siit

Nüüd on veel jäänud klubi sisehooaja lõpetamine ning seejärel saab vastu minna juba kauaoodatud välishooajale!