Paarismängud pakkusid põnevust

9 meespaari ja 6 naispaari osalusel peeti tänavused Rapla maakonna meistrivõistlused paarismängudes.

Varasemalt 2012., 2014. ja 2015. aastal paarismängu meistritiitli teeninud paarist Alvar Kaur-Priit Raag ei õnnestunud kellelgi ka tänavu jagu saada, kuigi tasavägiseid mänge oli nii alagrupi kui ka play-offi mängudes. Finaalis võitsid Kaur-Raag isa-poeg Madis ja Mihkel Nurme 6:4, 6:2. Kolmanda koha matšis alistasid Margus Tamberg-Villu Teets tulemusega 7:5, 6:2 Urmas Ustav-Henri Lindali.

Teist aastat korraldati paarismängu turniir ka naistele. Kui eelmisel aastal võitis Laura Rahe koos Elis-Liis Kivilooga, siis sel aastal oli Rahe paariliseks Mari Tamberg, kellega finaalis alistati eelmisel aastal kolmanda koha teeninud Katrin Taal-Silvi Tuisk 6:2, 5:7, 11:9. Samad paarid kohtusid omavahel ka hommikuses alagrupi mängus, kus paremad olid Taal-Tuisk 7:5, 4:6, 10:3. Pronksmedalid kuulusid sel aastal Evelin Küttis-Mirjam Lindalile.

Naiste paarismängu esikolmik: Katrin Taal (vasakult), Silvi Tuisk, Laura Rahe, Mari Tamberg, Mirjam Lindal ja Evelin Küttis.

Meeste paarismängu MV esikolmik: Madis Nurm (vasakult), Mihkel Nurm, Priit Raag, Alvar Kaur, Margus Tamberg ja Villu Teets.