Maakonna meistrid selgusid paarismängudes

14.-16. juulil toimusid Jõe tänava tenniseväljakutel tänavused Rapla maakonna meistrivõistlused naiste ja meeste paarismängus. Nii on selle suve maakonna meistrid kõigis mänguliikides selgunud.

Turniir sai alguse 14. juuli õhtupoolikul ning kestis kolm päeva. Meistrid selgusid pühapäeva, 16. juuli pärastlõunal. Selle aasta turniiri tase oli kindlasti kõigi aegade kõrgeim, millest võttis osa üheksa meespaari ja viis naispaari. Meeste konkurentsis jaotati paarid kahte alagruppi, millest ühes oli neli ja teises viis paari. Turniirisüsteem nägi ette, et mõlema alagrupi võitjad pääsevad poolfinaali. Alagruppides teise ja kolmanda koha saanud paarid mängisid omavahel läbi, et selgitada ülejäänud poolfinalistid.

Finaali jõudsid Villu Teets/Marko Kasepõld ja Kalju Kalda/Erki Tammenurm. Tasavägises finaalis võitsid esimese seti tulemusega 6:3 Teets/Kasepõld, kuid kaotasid teise 3:6. Otsustava tie-brake võiduga 10:8 pälvisid maakonna meistritiitli Teets/Kasepõld. Kolmanda koha võitsid tänavu Kaito Kuusing/Alex Raadik.

Naistest jõudsid finaali Pirjo Tambla/Mai Kalda ja Silvi Tuisk/Katrin Taal, kellest esimesed võitsid 6:1, 6:3. Kolmas koht kuulus Mirjam Lindal/Evelin Küttisele.

Kõiki tulemusi vaata siit.

Villu Teets

Marko Kasepõld

Pirjo Tambla

Mai Kalda