Maakonna meistrivõistlused lõpetati paarismängudega

20.-22. juulil toimusid Jõe tänava tenniseväljakutel Rapla maakonna meistrivõistlused naiste ja meeste paarismängus. Seega on 2018. aasta suvised maakonna meistrid kõigis mänguliikides selgunud, varasemalt toimusid naiste ja meeste üksikmängu ning segapaarismängu meistrivõistlused.

Paarismängu turniiri tase oli tugev, seda eriti meeste hulgas, kus konkureeris 10 paari. Esialgu mängisid mehed kahes alagrupis ning seejärel play-off süsteemis.

Finaali jõudsid Mihkel Nurm/Peeter Liivandi ja Henri Lindal/Urmas Ustav. Pärast kahte pikka võistluspäeva suutsid väga sooja temperatuuriga paremini toime tulla Mihkel ja Peeter, kes võitisd meistritiitli tulemusega 6:2, 6:4. Maakonna neljakordsed meistrid Alvar Kaur/Priit Raag said tänavu kolmanda koha.

Naistest jõudsid finaali eelmise aasta paarismängu meister Mai Kalda koos Kristi Tiisläriga ja Evelin Küttis/Mirjam Lindal, kellest esimesed võitsid 6:2, 6:1. Evelini ja Mirjami jaoks oli see koos mängides parim tulemus, varasematel aastatel on saadud kaks kolmandat kohta. Sellel aastal läks kolmas koht aga paarile Anu Kerdi/Liis Kivi.

Kõiki tulemusi vaata siit.

Naiste paarismängu esikolmik: Anu Kerdi (vasakult), Liis Kivi, Kristi Tiislär, Mai Kalda, Mirjam Lindal ja Evelin Küttis koos pisitütrega.