Maakonna meistrid segapaarismängus on Mai Kalda ja Erki Tammenurm

16. juunil tehti Raplas algust maakonna meistrivõistlustega. Esimesena selgitati meistrid segapaarismängus.
Võistlustest võttis osa üksteist paari, kes jaotati kolme alagruppi, millest ühes oli kolm ning kahes neli paari. Nii palju võistlejaid pole varem segapaarismängus maakonna meistrivõistlustel osalenud.

Finaalis läksid omavahel vastamisi Mai Kalda – Erki Tammenurm ja Anu Kerdi – Rain Jakobson. Kalda ja Tammenurm kandsid favoriidikoormat juba enne turniiri algust. Maakonna meistrivõistlustelt on nad ka varem meistritiitleid võitnud. Näiteks tuli Tammenurm eelmisel aastal meeste üksikmängus Rapla maakonna meistriks ning Kalda naiste üksikmängus. Ka tänavuses segapaarismängu finaalis jäid nad alistamatuks.

Esimese seti võitsid Kalda-Tammenurm tulemusega 7:5. Teises setis juhtisid nad tulemusega 5:4 ning sel seisul asus servima Rain Jakobson. Tasavägistes pallivahetustes õnnestus Kaldal-Tammenurmel vastaste serv siiski murda ning sett võideti 6:4.

Esimeses poolfinaalis olid Kalda-Tammenurm alistanud Mirjam ja Henri Lindali tulemusega 7:5, 6:3. Teises poolfinaalis olid Kerdi ja Jakobson tulemusega 6:4, 6:4 paremad Pirjo ja Kaito Kuusingust. Pronksmedalite saatus otsustati kolmanda koha kohtumises ning seal olid Pirjo ja Kaito Kuusing paremad Mirjam ja Henri Lindalist. Perekond Kuusingu võidutulemus oli 6:2, 6:2.

Tegemist oli pika võistluspäevaga, sest nii alagrupi kui ka play-offide mängud peeti ära ühe päevaga. 30. juuni-1. juulil jätkuvad Rapla maakonna meistrivõistlused naiste üksikmängudega.

Rapla maakonna MV esikolmiku paarid: Rain Jakobson (vasakult), Anu Kerdi, Mai Kalda, Erki Tammenurm, Pirjo Kuusing ja Kaito Kuusing.