Close
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Rapla valla paarismängu MV

juuni 28 ,08:00:17:00

Head tenniseklubiliikmed,

Suur rõõm on välja kuulutada järjekorras neljandad Rapla valla paarismängu meistrivõistlused tennises meestele ja naistele.

Tegemist on sarnaselt varasematele aastatele mitmekuise turniiriga, mis toimub ajavahemikus 28.juuni – 22.august 2021 (lõpukuupäev ehk “Final Four” turniiri toimumisaeg mõistagi veel päris selge hetkel pole, aga augustis plaanis ära mängida).
Võistlus toimub turniirisüsteemis kolmest setist parem põhimõttel kuni poolfinaalideni (ilma otsustava punktita, otsustav pikk set). Poolfinaalid, 3.koha mäng ja finaal  nii meestele kui naistele toimuvad “Final Four” turniiri raames ühel augustikuu õhtul), mil mängitakse kolmast setist parem, otb 10ni,  otsustava punktiga. Suure tõenäosusega tulevad Final Four turniirid meestele ja naistele eraldi päevadel.
Kuni poolfinaalideni ehk 1/8 ja 1/4 finaalides kaotanud paar langeb edasisest konkurentsist.
Võistlusel osavõtutasu pole. Kõik paarid mängivad oma pallidega ja tasuvad klubi hinnakirja alusel väljakute eest.
Alates poolfinaalist on pallid ja auhinnakarikad korraldaja poolt.

Võistlustest osavõtma on oodatud kõik Rapla valla kodanikud, Rapla Tenniseklubi mees- ja naisliikmed ning naabervaldade tennisistid, kelle mängutase võiks olla Eesti Tennise Liidu harrastusetennise 2. ja 4.liiga tasemel (seega kutsun üles seda kuulutust ka sõprade, tuttavate seas, facebooki foorumites ja kodulehekülgedel jagama).

Võistlustele registreemiseks palun saata e-mail klubilisti või minu e-mailile lindalhenri@gmail.com. Registreerimistähtajaks on neljapäev, 24.juuni kell 17.00, peale mida toimub loosimine. Turniiritabeli ja mängude ajakava saadan välja osalejate e-mailile hiljemalt 27.juuni õhtul. Loosimisel võetakse aluseks Rapla Tenniseklubi jooksvat paarismängu edetabelit ja korraldaja eksperthinnangut.

Suure tõenäosusega on plaanis mängude voorud korraldada selliselt, et 11.juuliks peavad olema mängitud 1/8 finaalide vooru mängud ning 08.augustiks 1/4 finaalid. Väga suurt mängu- ja kohustusekoormat antud võistlus kellegile ilmselt lisada ei tohiks.

Võimalike küsimuste korral olen meeleldi vastamas e-mailil lindalhenri@gmail.com või telefonil 55 560 153

Parimat,

Henri Lindal

PS! Rapla valla meistrivõistlised üksikmängus toimuvad 13.15.augustil, registreerimine algab augusti alguses. Üksikmängu turniiri kohta jagan infot mõne aja pärast.

Details

Date:
juuni 28
Time:
08:00:17:00
Event Category: