Adila tenniseturniir pakkus taas toreda elamuse

Rapla Tenniseklubil on traditsioon lõpetada välishooaeg turniiriga Adila väljakutel. Pikka aega oli selle turniiri eestvedaja nüüdseks meie seast lahkunud Riho Pihlapuu, seetõttu otsustas Rapla klubi nimetada alates eelmisest aastast turniiri ka Riho Pihlapuu mälestusturniiriks.

Mängu formaat oli igamehe paarismäng ning paarid moodustati loosi teel tugevusgruppide põhimõttel. Üks mäng kestis neli geimi ehk igaüks sai servida ühe korra, samas arvestati lõppjärjestuse puhul igat geimi, mis hoidis mängupinget lõpuni kõikides kohtumistes. Kokku osales 13 paari, ilmataat oli seekord osaliste vastu heatahtlik ning saatis mängupäevaks kena päikesepaistelise ilma.

Kahes poolfinaalis alistasid Evelyn Gold-Kaito Kuusing Alvar Kauri-Paul Tiisaare ning Katrin Taal-Donatas Narmont Margus Peegi ja Margus Kaidme. Kolmanda koha saavutasid Peek-Kaidme võiduga Kaur-Tiisaare üle, finaalis olid Gold-Kuusing üle Taal-Narmontist.

Rapla Tenniseklubi kavatseb Adila turniiri traditsiooni ka järgnevatel aastatel jätkata.

Adila turniiri esikolmiku paarid: Margus Kaidme (vasakult), Margus Peek, Evelyn Gold, Kaito Kuusing, Donatas Narmont ja Katrin Taal. Foto: Sander Kala