Selgusid maakonna meistrid paarismängus

17.-19. juulil toimusid Rapla maakonna meistrivõistlused tennise paarismängus. Kui seni on maakonna meistrid selgitatud meeste paarismängus, siis tänavu võistlesid ka naised.

Meeste turniiril tegi sel aastal kaasa 10 paari, varem ei ole maakonna meistrivõistlustel nii palju paare osalenud. Kolme päeva jooksul tuli meestel mängida mitu kohtumist – esialgu alagrupi mängud ning sealt edasi kohamängud. Alagrupi kohtumistes ei suutnud ükski paar täisedu saavutada, seetõttu võis oodata põnevaid vastasseise. Poolfinaalidesse jõudsid Villu Teets-Marko Kasepõld ja Alvar Kaur-Priit Raag ning Henri Lindal-Rainar Laes ja Alex Raadik-Kaito Kuusing.

Esimeses jäid peale Kaur-Raag tulemusega 6:7, 6:4, 10:4 ning teises Raadik-Kuusing 6:2, 6:4. Finaalis õnnestus Kaur-Raagil kogemused maksma panna võites Raadik-Kuusingut 6:4, 7:5. Nii said nad maakonna meistrimedalid kaela juba kolmandat korda, varem 2012. ja 2014. aastal. Pronksikohtumises alistasid Lindal-Laes 7:5, 6:2 Teets-Kasepõllu.

Naiste paarismängu tiitli võitsid Laura Rahe-Elis Liis Kiviloo, kes finaalis alistasid paari Evelyn Gold-Mai Kalda tulemusega 6:3, 6:4. Kolmanda koha matšis saavutasid Silvi Tuisk-Katrin Taal 6:2, 6:3 võidu Mirjam Lindal-Evelin Küttise üle.

Sel nädalavahetusel toimuvad meistrivõistlused meeste ja naiste üksikmängudes.