Rapla TK eestvedamisel toimus Adila turniir

16. septembril lõpetas Rapla Tenniseklubi välishooaja traditsiooniliselt Adila väljakutel Kohila vallas, kui toimus III Riho Pihlapuu mälestusturniir. Riho oli ise pikaaegne Adila turniiri korraldaja. Turniiri avasid Kohila vallavanem Heiki Hepner, Adila puhkekeskuse omanik Urmas Sõõrumaa, Rapla TK president Donatas Narmont ja võistluste peakohtunik Mihkel Nurm. Ilmataat oli ka sel aastal osaliste vastu heatahtlik, pikk mängupäev oli soe ja päikesepaisteline.

Kokku osales turniiril 24 mängijat. Mängu formaat oli igamehe paarismäng kolmes alagrupis ning paarid moodustati loosi teel tugevusgruppide põhimõttel. Alagrupimängudes kestis matš neli geimi ehk igaüks sai servida ühe korra, samas arvestati lõppjärjestuse puhul igat geimi, mis hoidis mängupinget lõpuni kõikides kohtumistes. Play-off`id mängiti üks sett.

Poolfinaali jõudis seekord Katrin Taal-Rain Jakobson, kes võitisid tulemusega 6:3 Jana Trakmann-Mihkel Nurme ning teises poolfinaalis kohtusid Laura Rahe-Peeter Markus ja Pirjo Kuusing-Kaito Kuusing. Tasavägine mäng lõppes 7:6 Laura-Peetri kasuks. Finaalis seega Katrin, kes oli ka eelmisel aastal finalist ja Rain ning Laura-Peeter. Mõlemal paaril olid oma võimalused, seekord jäid 6:4 peale Laura ja Peeter. Kolmanda koha mäng lõppes 7:6 Jana-Mihkli kasuks. Kõiki tulemusi vaata siit.

Mõnus seltskond, heas korras väljakud, traditsiooniline supp ja kringel iseloomustavad Adila turniiri kõige paremini ning samamoodi on plaanis jätkata ka järgnevatel aastatel. Kohtumiseni septembris 2019!

Esikolmiku paarid autasustamisel: Rain Jakobson, Katrin Taal, Peeter Markus, Laura Rahe, Mihkel Nurm ja Jana Trakmann.