Maakonna parimad tennise paarismängus selgunud

20. juulil selgusid Rapla maakonna tänavused parimad tennise paarismängus. Võistlusel osales 8 paari ning mängiti kahes alagrupis, mõlemas 4 paari. Kui laupäeval olid ilmaolud Raplas ideaalsed, siis pühapäeval kimbutasid võistlejaid sagedased vihmahood ning kohamängud tuli üle viia Türi Tenniseklubi väljakutele.

Poolfinaalis alistasid ülemöödunud aasta meistrid Alvar Kaur-Priit Raag kahe viimase aasta hõbemedalipaari isa ja poeg Madis ja Mihkel Nurme 6/3 6/3 ning teises poolfinaalis isa ja tütar Donatas ja Helena Narmont paari Laura Rahe-Sander Kala tulemusega 6/1 6/2.  Finaalis olid Raag-Kaur kindlamad ja meistritiitel tuli tulemusega 6/2 6/3. Hõbemedalid kuulusid Helena ja Donatas Narmontile, pronksikohtumises alistasid Nurmed Rahe-Kala pingelises kohtumises 6/3 6/4.

Lohutusturniiri ja kokkuvõttes 5.koha võitsid Kalju Kalda-Marko Kasepõld, olles otsustavas kohtumises üle Rainer Kalast ja Tõnu Kleesmannist.

Turniiri esikolmik: Donatas Narmont (vasakult), Helena Narmont, Alvar Kaur, Mihkel Nurm, Madis Nurm. Pildilt puudu Priit Raag.