Liikmed

Evelyn Gold
Sünniaeg: 29.06.1977
Elukoht: Märjamaa
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: alates 2013. aastast
Hobid: saalihoki, genealoogia
Aavo Isak
aavo@esbe.ee
Sünniaeg: 18.07.1959
Elukoht: Kivimetsa talu, Kabala
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2001. aastast
Hobid: meeldib vaadata merele ja mäest alla sõita, aga suuremaltjaolt laisklen niisama 🙂
Margus Kaidme
margus@fassaadikivi.ee
Sünniaeg: 19.02.1969
Elukoht: Kohila
Käelisus: vasakukäeline
Tennist mänginud: 2011. aastast
Hobid: pillimäng
Sander Kala
sanderkala@gmail.com
Sünniaeg: 30.05.1965
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2006. aastast
Hobid: korvpall
Mai Kalda
Sünniaeg: 03.05.1981
Elukoht: Kaerepere
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 7 aastat, millest 2 viimast veidi aktiivsemalt (tänud meie vahvale klubile)
Hobid: tennis, kokkamine
Marko Kasepõld
marko.kasepold@mail.ee
Sünniaeg: 21.04.1982
Elukoht: Kaerepere
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2010. aastast
Hobid: autosport, saun
Alvar Kaur
alvar@semetron.ee
Sünniaeg: 14.05.1958
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2001. aastast
Hobid: korvpall, reisimine
Anu Kerdi
Sünniaeg: 18.12.1986
Elukoht: Rapla
Käelisus: vasakukäeline
Tennist mänginud: 2013. aasta suvest
Hobid: lugemine, zumba, kokkamine
Liis Kivi
Sünniaeg: 06.03.1987
Elukoht: Kaerepere küla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2014 suvi
Hobid: tennis, küpsetamine, õmblemine
Elis Liis Kiviloo
Sünniaeg: 31.01.1997
Elukoht: Kalevi küla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: alates 2006. aastast
Hobid: korvpall
Enno Kiviloo
enno.kiviloo@elion.ee
Sünniaeg: 12.09.1949
Elukoht: Kalevi küla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: vahelduva eduga paarkümmend aastat
Hobid: lugemine, majapidamistööd maakodus, spordi jälgimine
Kaito Kuusing
kaito@rmw.ee
Sünniaeg: 25.07.1969
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2010.aastast
Hobid: saalihoki
Evelin Küttis
Sünniaeg: 25.04.1983
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: alates 2012.aastast
Hobid: reisimine, tennis, kokandus
Henri Lindal
lindalhenri@gmail.com
Sünniaeg: 23.07.1982
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2014.aasta suvest
Hobid: sport, muusika
Mirjam Lindal
Sünniaeg: 26.07.1983
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: alates 2014. aasta suvest
Hobid: tennis
Donatas Narmont
donatas@tennis.ee
Sünniaeg: 22.04.1966
Elukoht: Tallinn
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2000. aastast
Hobid: jooksmine, golf
Madis Nurm
madis.nurm@mail.ee
Sünniaeg: 25.05.1960
Elukoht: Rapla vald
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2007. aastast
Hobid: kalastus
Mihkel Nurm
mihkel@best.ee
Sünniaeg: 17.06.1981
Elukoht: Tallinn
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2006. aastast
Hobid: kalastamine, suusatamine
Grete Peek
Sünniaeg: 18.05.1978
Elukoht: Kaerepere küla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2015. aasta juulist
Hobid: tennis, lumelaud, suusatamine, keraamika, raamatute lugemine
Toomas Polluks
polluks@hot.ee
Sünniaeg: 30.09.1966
Elukoht: Alu, Rapla vald
Käelisus: vasakukäeline
Tennist mänginud: 2007. aastast
Hobid: lumelaua sõit
Alex Raadik
alexraadik@gmail.com
Sünniaeg: 29.11.1976
Elukoht: Kaerepere
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2007. aastast
Hobid: autoralli
Siim Riisenberg
siim@kmoy.ee
Sünniaeg: 18.03.1979
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2013.aasta suvest
Hobid: kreeka-rooma maadlus, tehnika
Katrin Taal
Sünniaeg: 30.11.1962
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: aktiivselt taasalustasin 2013 suvel. Kooliajal käisin trennis 6 aastat.
Hobid: lastelastest sõltuvuses
Margus Tamberg
margus@votsun.ee
Sünniaeg: 15.02.1973
Elukoht: Rapla
Käelisus: vasakukäeline
Tennist mänginud:
Hobid: korvpall
Pirjo Tambla
Pirjo Tambla
Sünniaeg: 24.06.1981
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: alates 2013. aastast
Hobid: suusatamine, reisimine
Villu Teets
villu.teets@mail.ee
Sünniaeg: 19.09.1981
Elukoht: Kaerepere
Käelisus: vasakukäeline
Tennist mänginud: 2008. aastast
Hobid: pallimängud, talisport
Kuldar Tobber
Sünniaeg:
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2013.aastast
Hobid:
Silvi Tuisk
Sünniaeg: 11.01.1948
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 1957-1967 ja uuesti 2014
Hobid: kiirkõnd-sörkjooks, ujumine, ristsõnade lahendamine, lugemine
Jaak Untera
jaakuntera@hot.ee
Sünniaeg: 06.11.1973
Elukoht: Rapla
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2013.aasta suvest
Hobid: reisimine, kalastamine, laste kasvatamine
Urmas Ustav
urmas.ustav@lextal.ee
Sünniaeg: 04.10.1974
Elukoht: Tallinn
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2011. aasta suvest
Hobid: reisimine, lugemine, kokandus, korvpall
Raigo Vihalem
raigo@areston.com
Sünniaeg: 10.11.1981
Elukoht: Tallinn
Käelisus: paremakäeline
Tennist mänginud: 2011. aasta detsembrist
Hobid: korvpall, reisimine, kalastamine