Klubi talvised meistrid selgunud!

Jaanuari lõpust märtsi keskpaigani selgitati Rapla Tenniseklubi 2017. aasta talvised meistrid naiste-ja meeste üksik- ja paarismängudes, samuti segapaarismängus.

29. jaanuaril peeti uues Tallink Tennisekeskuses meeste üksikmängu meistrivõistlused. 13 osaleja seas jõudsid finaali Mihkel Nurm ja Alex Raadik. Mihkel võitis poolfinaalis Donatas Narmonti 6:4, 6:3 ja Alex pidi kõvasti vaeva nägema, et alistada Marko Kasepõld. Otsustavas kiires lõppmängus see ka õnnestus, tulemus 6:2, 6:7, 10:7. Finaalis jäi 6:4, 6:3 ka seekord peale mitmekordne klubi meister Mihkel. Kolmanda koha mäng lõppes sama tulemusega Donatase kasuks.

Mai Kalda

Naiste üksikmängu võitja Mai Kalda.

Naiste meistrivõistlused 9 osalejaga peeti Laagri Tennisekeskuses 12. märtsil. Finaalis kohtusid oma algrupis kõik matšid võitnud Grete Peek ja Mai Kalda. Mai, kes nii jaanuaris kui veebruaris võitis liigatennise naiste IV liiga etapid, suutis ka klubi MV finaalis oma paremuse maksma panna 6:3, 6:2. Mõlemal olid eelnevalt
tasavägised poolfinaalid, kus Mai võitis Evelin Küttise 7:6, 6:4 ja Grete pingelises mängus Mirjam Lindali 6:3, 2:6, 10:4. Evelini ja Mirjami omavaheline kolmanda koha mäng lõppes 8:6 Evelini kasuks.

Eesti vabariigi aastapäeval, 24. veebruaril, peeti Pärnu Tennisekeskuses naiste-ja meeste paarismängu meistrivõistlused. Mõlemas võistlusklassis jätkus põnevaid mänge kuni finaalini: meeste hulgas võitsid suvised meistrid Alex RaadikKaito Kuusing 7:5, 7:6 paari Villu TeetsMarko Kasepõld ja naiste hulgas teenisid võidu Evelin KüttisMirjam Lindal. Finaalis võideti Pirjo TamblaMai Kalda tulemusega 6:4, 4:6, 10:8. Kolmanda koha said Donatas NarmontHenri Lindal ja Evelyn GoldGrete Peek.

Segapaarismängu turniiriga 18. märtsil Tabasalu Tennisekeskuses lõpetati klubi talvised meistrivõistlused. Nii nagu klubi võistlustel ikka, oli ka seekord tore võistlus, hea seltskond, palju võrdseid paare ja huvitavaid mänge. 11 paari seas tulid võitjateks Mirjam ja Henri Lindal, kes finaalis mängisid üle Evelin KüttiseVillu Teetsi 7:5. Pronksimatšis võitsid Evelyn GoldAlvar Kaur paari Laura RaheMargus Peek 6:4.

Üks talvine turniir on veel jäänud, kus paljud Rapla klubi liikmed võistlevad. 26. märtsil toimuvad Rapla valla talvised meistrivõistlused naiste- ja meeste üksikmängus. Turniir toimub Audentese tennisehallis kell 10.00-18.30.

Segapaarismängu võidukas esikolmik: Evelyn Gold (vasakult), Alvar Kaur, Henri Lindal, Mirjam Lindal, Villu Teets ja Evelin Küttis.