Hooaeg lõpetati Adilas

Rapla maakonna tennisistid lõpetasid suve hooaja traditsiooniliselt Kohila vallas Adilas, kus kunstmuruväljakutel peeti Kohila valla lahtised meistrivõistlused üksikmängus.

Kuigi paljud Rapla Tenniseklubi mängijad jäid turniirist eemale, oli klubi siiski esindatud 8 mängijaga. Kokku oli võistlejaid 13. Võistluse peakorraldaja on nagu ka varasematel aastatel Kohila vallavolikogu liige ja ehitusfirma Vesiroos juht Riho Pihlapuu.

Kohila valla meistriks krooniti Villu Teets, kes eelmisel aastal oli kolmas. Finaalis alistas Teets tulemusega 6:3 eelmise aasta võitja Donatas Narmonti. Kolmandana koha teenis Marko Kasepõld. Esikolmiku mehed on kõik Rapla Tenniseklubi liikmed. Järgnesid Tõnu Kleesman, Madis Nurm, Sander Kala, Rainer Kala, Peeter Markus, Erik Horn, Margus Kaidme, Ott Reinaas, Riho Pihlapuu, Joonas Pent.