Mai Kalda ja Erki Tammenurm kordasid eelmise aasta võitu

Naiste ja meeste esikolmik: Evelin Küttis (vasakult), Mihkel Nurm, Erki Tammenurm, Mai Kalda, Donatas Narmont, Grete Peek.

10. augustil lõppesid Rapla maakonna meistrivõistlused naiste ja meeste tennise üksikmängus. Kokku osales võistlustel 16 meest ja 11 naist. Oli äärmiselt põnev ning kõrgetasemeline võistlus, kus ühtekokku peeti 56 tulist ja tasavägist kohtumist! Esimesed võistlusmatšid peeti juba 6. augustil.

Meeste arvestuses triumfeeris tiitlikaitsja Erki Tammenurm, teise koha sai Mihkel Nurm ning kolmandale kohale platseerus Donatas Narmont.

Naiste arvestuses triumfeeris samamoodi tiitlikaitsja Mai Kalda, teise koha sai Evelin Küttis ning kolmanda koha saavutas Grete Peek.

Suur kummardus võistluste auhinnasponsoritele Sportland Eesti ja Expert Eesti. Võib julgelt öelda, et auhinnalaud sai uhkem kui kunagi varem. Kõht ei jäänud meil ka tühjaks, sest pirukatega kostitas Pagaripoisid ning joogi eest hoolitses Saku.

Experti eriauhinnad loosisime samuti välja ning loosivõitjad olid Madis Nurm, Toomas Polluks ja Alex Raadik.

Rõõm on tõdeda, et tennise kirg Raplamaal aina kasvab! Jätkame samas vaimus.